zaproszenia

Projektujemy i produkujemy indywidualne zaproszenia ślubne oraz inne kartki okolicznościowe.
Jako młoda firma w branży staramy się dopasować do stawianych nam wyzwań.

Dzięki uzyskaniu środków z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w 2010 roku pozyskaliśmy najnowsze technologie oraz niezbędne oprogramowanie do produkcji i projektowania papeterii ślubnej. To pozwoliło wzmocnić naszą konkurencyjność na rynku usług poligraficznych.

Do produkcji naszych zaproszeń oraz kartek okolicznościowych używamy wysokiej jakości papierów i kartonów ozdobnych importowanych głównie z Włoch, ale również z Anglii, Niemiec oraz Austrii. Wśród nich na wyróżnienie zasługują papiery z metalicznym lub perłowym połyskiem nadające niepowtarzalny wygląd.

W ofercie posiadamy także papiery z fakturą cienkich prążków, fakturą przypominającą papier czerpany tzn. delikatnie żeberkowany, papiery w dwóch rodzajach wykończenia powierzchni: super gładkim (smooth) i gładkim (regular) oraz papier Translucent tj. delikatny półprzezroczysty papier przypominający pergamin.

Stąd też zapewniamy możliwość dopasowania danego papieru do indywidualnego projektu. Specjalizujemy się w wykonywaniu indywidualnych projektów dlatego też możesz wybrać kolor nadruku, rodzaj czcionki oraz motyw.